Реконструкція – це комплекс заходів, в результаті яких змінюються характеристики об'єкта після його введення в експлуатацію.

Якщо реконструкція не передбачає змін в основних конструкціях, то для отримання дозволу від Державного архітектурно-будівельного інспекторату не потрібно. Легалізація реконструкції залежить від її масштабу. Наприклад, якщо ви бажаєте змінити місце дверного проїзду, але при цьому не змінюються характеристики об’єкта, включаючи площу, то легалізувати таку реконструкцію не потрібно.

Процес узаконення реконструкції та перепланування

Якщо ви задумали зробити трансформацію або реставрацію, слід визначити, наскільки значні зміни зазнає об’єкт нерухомості та чи необхідний проект планування. Звісно, для вирішення цього питання потрібна консультація архітектора, дизайнера або інженера бюро технічної інвентаризації. Далі, після виконання трансформації/реставрації необхідно запросити сертифікованого експерта/інженера БТІ для виміру площі житла, де проводились зміни. Якщо змінилась площа об’єкту, після виміру та виготовлення нового технічного паспорта на квартиру слід звернутись до державного реєстратора/нотаріуса, щоб внести інформацію в Державний реєстр речових прав на нерухоме майно. Незаконні зміни мають наслідки у вигляді штрафу та подальших проблем з відчуженням майна. Продати об’єкт, фактична площа якого не відповідає тій, що зазначена в правовстановлюючих документах, є досить складним завданням.

Для забезпечення якісної та оперативної реконструкції або трансформації в вашій квартирі відповідно до вимог законодавства, рекомендується звернутися до кваліфікованих спеціалістів. Інженери Волиньпроект уже більше 10 років надають послуги з проектування, виконання робіт з реконструкції та оформлення документації для реконструкції або трансформації житла під ключ. Наші професіонали точно знають, як знайти гармонію між вашими побажаннями, законодавчими нормами та технічними особливостями. Залиште заявку на нашому веб-сайті, і наші менеджери зв’яжуться з вами, щоб детально розповісти, як покращити простір у вашому житлі!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *