Введення об’єкту в експлуатацію

Реєстрація права власності на нерухоме майно
Оформлення декларації про введення в експлуатацію
Оформлення повідомлення про початок будівельних робіт

Повідомлення про початок будівельних робіт має бути заявлена стосовно об'єктів, що будуються на підставі будівельного паспорта. До такої категорії належать окремі житлові будинки, садові і дачні будиночки, не більше 500 метрів квадратних площі та не вище двох поверхів (без врахування мансардного поверху), а також господарські будівлі, гаражі та елементи благоустрою.

Перед наданням Повідомлення необхідно переконатись, що всі відповідні вимоги законодавства виконано. Якщо в Повідомленні містяться будь-які неточності, помилки чи відсутня необхідна інформація, то органи контролю будуть змушені повернути його для доопрацювання

Усі необхідні документи, зокрема Повідомлення про початок будівельних робіт, дійсні до завершення будівництва об'єкту.

Команда фахівців КП “Волиньпроект” вже більше 30 років допомагає своїм клієнтам з отриманням дозвільних документів на будівництво. Ми завжди уважно стежимо за останніми змінами в законодавстві та дотримуємося всіх вимог щодо оформлення необхідних документів. З нами ви можете бути впевнені, що ніякі неточності чи помилки не перешкодять у вирішенні питань з органами контролю. Безкоштовні консультації наших фахівців з радістю відповідатимуть на ваші запитання. 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *